About Us

Vatan Air Turkey 2010 yılından bu yana havacılığa ve online havacılığa ilgi duyan bireyleri ile IVAO' da resmi uçuşlarını sürdüren, eğitim departmanı ile Simulator kullanımına yeni başlayan ve Vatan Air Turkey bünyesinde bu hobiyi icra etmek isteyen her bireyi, eğlence ve paylaşım duygusu ile biraraya getirmeyi amaçlayan, karşılıklı sevgi, saygı ve yardımlaşmaya önem veren, bu hobinin online bir ortamda icra edildiğini ancak muhattap olunan kişilerin gerçek birer birey olduğunun bilincinde olan fertlerden oluşan, bu sahip çıktığı nitelikler sayesinde Türk Sanal Havacılığına yeni bir yaklaşım getiren ve yeni bir düzeyde ilerleyen online havayolu şirketidir.

Bünyesine kattığı tüm pilotlara, bilgilerini en üst seviyede paylaşmayı amaçlamış olan Vatan Air Turkey,
gün geçtikçe aramıza katılan yeni aile fertlerini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

www.vatanairva.com sitemiz üzerinde kullandığımız takip sistemi ile istatistiksel olarak ön plandaki yerini kararlılıkla korumayı ve her geçen gün bir adım daha ileriye gitmeyi hedef edinmiş olması, Vatan Air Turkey ailesini hem dünyaca tanınmış bir online havayolu şirketi konumuna, hem de alanında söz sahibi bir makama atamıştır.

Son derece aktif olarak uçuşlarını ve eğitimlerini sürdüren Vatan Air Turkey ailesinin yeni paylaşımcılara kapıları sonuna kadar açıktır. Discord programı ile sesli iletişimin sağlanması, gerek ailemiz içindeki sohbeti, gerekse eğitimlerimizdeki verimliliği maksimum seviyeye taşımaktadır.

İster Vatan Air Turkey ailesine katılmak istesin, isterse Simulator konusunda bilgi almak veya profesyonel bilgi edinmek istesin, tüm pilotlarımız ve pilot adaylarımız, hiçbir karşılık beklenmeksizin verilen eğitimlere dahil olabilirler.

Bizler, birlikte oldukça kuvvetlenir, kuvvetlendikçe mutlu oluruz.Total flights

752

2 flights this month

Total miles flown

456,769

2,022 miles this month

Total hours

38,123

6 hours this month

Total pilots

19

1 active this month